استین بتن

توضیحات:

استین رنگی شرکت بتن سنگ پنام جهت تغییر رنگ بتن ساده طراحی و تولید گشته است. استفاده همزمان از این استین و محصول سوپر شاین و یا انواع سیلرهای دیگر شرکت پنام، سطحی رنگی با ماندگاری طولانی و نگهداری کم ایجاد می نماید.
اکثر رنگ های موجود قابلیت استفاده در فضای بیرونی را نیز دارند و مقاومت کافی در برابر نور UV را دارا می باشند. لیکن برای سطوحی که آب دائم روی آن جاریست مناسب نمی¬باشد.
جهت رنگی کردن سطح ابتدا سطح را عاری از گرد و غبار نمائید. پرزهای سطحی بتن می بایست باز گردد تا جذب افزایش یابد. به این منظور استفاده از پدهای فلزی 30، 60، 80 و 120 الزامی است. بهترین زمان اجرا 28 روز پس از بتن ریزی می باشد.
گسترده وسیع رنگ ها به تنهایی و یا در ترکیب با هم سطحی بسیار زیبا و ماندگار را تولید می¬نماید. استفاده استین رنگی و سوپر شاین سطحی زیبا، خاک گریز و مقاوم در مقابل سایش را ایجاد می نماید.

مزایا:

• موثر: در زمان کوتاه و بدون خطر سطح بتن را رنگی می¬نماید.
• بدون اسید: عدم وجود اسید در استین استفاده از این محصول را ساده نموده است.
• قابلیت استفاده بر روی هاردنرهای خشکه پاشی و رنگ های داخلی
• خاک گریز در استفاده همزمان با سوپر شاین و یا سیلرهای دیگر
• مقاومت و پایداری رنگ
• استفاده بسیار ساده
• دوستدار محیط زیست

روش استفاده:

توسط اسپری کم فشار و با پارچه مایکرو فایبر بر روی سطح اعمال گردد. قبل از اجرا ناحیه کوچکی تست گردد تا نتیجه مطلوب مورد تائید قرار گیرد.

دستورالعمل مصرف:

میزان مصرف 50 الی 150 گرم در مترمربع، توجه شود که تغییرات در نوع سیمان روش اجرا و کفسابی بتنی شرایط کارگاه و یا درجه حرارت و زمان خشک شدن ممکن است تغییراتی در رنگ نهایی حاصل نماید.

انبارداری و تاریخ مصرف:

این محصول را می توان در دمای 5 الی 35 درجه سانتی گراد به مدت یک سال در بسته بندی اولیه نگهداری نمود. توصیه می شود از بسته بودن کامل درب گالن ها اطمینان حاصل نموده و از تماس مستقیم آنها با نور آفتاب و یخ زدگی اجتناب گردد.

بسته بندی:

در بسته بندی یک کیلوگرمی و 20 کیلوگرمی و در 24 رنگ مختلف

دانلود استین بتنpdf.pdf