نمای دکوراتیو ( استمپ وال نما ) – نما منقوش

نما در واقع واسطه و زبان گویای ساختمان با محیط اطراف آن محسوب می شود

از زمانی که زیبایی ظاهری و آرامش، آسایش و ایمنی هر چه بیشتر در محل زیست بشر برای ساختمان ها مد نظر قرار گرفت، ایجاد نماهای با مصالح و شیوه های اجرایی متفاوت و متنوع در دستور کار مالکان و سازندگان ساختمان ها قرار گرفته است.

دانستن اینکه در نظر گرفتن نمای دکوراتیو برای ساختمان ها چه هدف یا اهدافی را دنبال می کند، و چه عواملی در نوع و شیوه اجرایی این قبیل نماها موثرند، لازم و ضروری است

همان طور که بتن دکوراتیو می تواند زیبایی و دوام را به کف سازی پیاده رو ، سواره رو و سایر سطوح افقی بیافزاید تصور کنید برای دیگر سطوح عمودی مانند دیوارهای داخلی و خارجی خانه ، ویلا و ساختمانتان هم بتوانید از چنین نما دکوراتیو بهره مند شوید.

نمای دکوراتیو - استمپ وال
نمای دکوراتیو - استمپ وال
امروزه انجام نمای دکوراتیو ( نما استامپی ) با بهره گیری از مواد مخصوص که تنها وزن یک سوم پوشش سیمانی معمولی را دارد مقدور شده است.این مواد به صورت خاصی فرموله شده که بشود بر روی هر سطحی از قبیل چوب،سنگ و دیگر سطوح عمودی داخلی و خارجی قابل اعمال باشد

بتن استامپی در ضخامت های 1 میلی متر تا ضخامت های بالاتر برای نماهای دکوراتیو منقوش منحصر به فرد قابل اجرا است که با افزودن رنگدانه های معدنی می توان رنگ های خاص و طبیعی به نما بخشید،یکی دیگر از مزیت های نمای دکوراتیو استامپی می توان به مقاوم بودن آن در برابر رطوبت،آتش و پایداری در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت اشاره کرد.

شرکت بتن سنگ پنام با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا متشکل از تیمی آموزش دیده و مجرب و با سالها تجربه در زمینه بتن سنگ یکی از پیشتازان در صنعت بتن سنگ استمپی می باشد

نما دکوراتیو که درمحصولات این شرکت به نام تخصصی استمپ وال رایج است، به نام های دیگر شامل نمای استامپی، نمای منقوش و …. جهت نمای ویلاهای کوچک و نمای ویلاهای بزرگ، نمای ساختمان های مسکونی نمای ساختمان های تجاری در طرح ها و رنگ های منحصر به فرد قابل اجرا می باشد.

شرکت بتن سنگ پنام با بیش از 150 طرح منحصر به فرد، در کوتاهترین زمان و نیز با بالاترین کیفیت زیباترین ها را فراهم می آورد.

نمای دکوراتیو - استمپ وال