خدمات

شرکت بتن سنگ پنام به منظور جلب رضایت مشتریان خود از نخستین مرحله درخواست اجرای پروژه تا مرحله پشتیبانی، همـواره در کنـار و در خدمـت مشتـریان خود می­ باشد. خدمات شرکت بتن سنگ پنـام در 6 گروه به شرح زیر دسته­ بندی می­ شود:
در این مرحله کارشناسان مجرب این شرکت، براساس نیاز مشتریان و پروژه مورد نظر، محصول مناسب را معرفی خواهند کرد. مشاوره دقیق با کارشناسان مجرب و خبره این شرکت با کاهش اشتباهات احتمالی، تعیین کمترین هزینه اجرایی و تشخیص بهترین و مناسب ترین پیشنهاد کاری در تصمیم گیری نهایی به مشتریان کمک به سزائی خواهد کرد.
این شرکت با دارا بودن نرم افزار ویژه طراحی جهت کار محوطه سازی، نماسازی و … اقدام به طراحی پروژه به صورت اختصاصی کرده و آن را در اختیار مشتریان قرار می دهد. طرح اعلام شده به سادگی بنا بر سلیقه مشتری و یا بر اساس نیازهای آتی ایشان قابل تغییر خواهد بود.
شرکت بتن سنگ پنام کلیه تجهیزات مورد نیاز اجرای پروژه را تامین می نماید. تجهیزات این شرکت از برندهای سرشناس و معتبر جهان است و جهت ارائه کیفیت بهتر استفاده می گردد. این شرکت با دارا بودن بیش از 80 نوع طرح مختلف جهت کار بتن سنگ یکی از بزرگترین شرکت های دنیا محسوب می شود، به طوریکه آرشیو قالب این شرکت در جهان بی نظیر است. به علاوه شرکت بتن سنگ پنام قابلیت قالب سازی طرح های ویژه را دارا می باشد.
واحد اجرای شرکت بتن سنگ پنام با به کارگیری کارشناسان مجرب و با دانـش روز، اقدام به اجرای پروژه هـا می نماید. واحد اجرای این شرکت مفتخر است که بیش از یک میلیون مترمربع در ایران و خارج از ایران اجرا نموده است.
واحد نظارت شرکت سازه گستر پنام مسئولیت نظارت بر اجرای پروژه ها را بر عهده می گیرد و مطابق بر استانداردهای روز جهانی به مدیریت و نظارت بر روند اجرای پروژه می پردازد.
کلیه خدمـات ارائه شده توسط شرکت بتن سنگ پنام به پرسنل نمایندگی های فروش این شرکت آمـوزش داده می شود و این خدمات تا زمانی که پرسنل از مهارت کافی برای اجرای پروژه برخوردار نگردند، ادامه می یابد. علاوه بر این در صورت تمایل نمایندگی ها، کارشناسان مجرب این شرکت جهت نظارت بر پروژه های اولیه، به محل پروژه اعزام می گردند.