مایع نانو نفوذگر کریستال شونده

توضیحات:
مایعی حاوی ترکیبات سیلیکاتی نانو ذرات سیلیکون دی اکسید و پلیمرهای مخصوص جهت نفوذ هر چه بیشتر به بتن های قدیمی، آب گریز نمودن سطح نمناک و اختلاط با بتن تازه با قابلیت مقاومت در مقابل فشار مثبت و منفی است.
عملکرد تمامی سیلرهای حاوی سیلیکون دی اکساید آمورف مشابه بوده و بدین صورت است که با آهک آزاد موجود در بتن واکنش می دهد و آن ها را کریستال می نماید همچنین این واکنش موجب بهبود کیفیت سطح و جذب آب کمتری می گردد.
لازم به توضیح است که بعلت وجود نانو ذرات در این محصول علاوه بر نفوذ بیشتر، واکنش گسترده تری نیز صورت می گیرد. همچنین بعلت اندازه کوچک ذرات، لوله های موئین بتن نیز بسته می شوند.

خواص:
• مایعی فعال که با افزایش رطوبت واکنش نیز افزایش می یابد
• آب گریزی دائم جهت فشار مثبت و منفی
• تراکم قابل توجه بتن
• افزایش مقاومت سایشی
• نفوذ بالا
• افزایش مقاومت در برابر اسید و مواد شیمیایی
• قابل استفاده در کف سازی بتن پولیشی
• غیر آتش زا و بدون بو – غیر مشتعل شونده

دستورالعمل مصرف:
مایع نانو نفوذگر کریستال شونده 300 الی 600 گرم بسته به نفوذپذیری سطح بستر و یا 3 درصد میزان وزن سیمان مصرفی استفاده می شود.

نحوه استفاده:
سطح می بایست عاری از آلودگی و یا پوشش باشد. بهتر است سطح زیرین کمی مرطوب گردد ولیکن لایه آب مجاز نمی باشد. آب باید توسط اسپری، قلم یا غلطک روی سطح پخش گردد. بهتر است به مدت نیم ساعت سطح مرطوب بماند.
در صورت تماس با شیشه و آلومینیم ممکن است جا بگذارد و پاک نگردد. از تجمع مایع نانو نفوذگر کریستال شونده روی سطح خودداری فرمائید. برای بتن و یا سطوح با جذب بالا، ممکن است نیاز به اجرای دست دوم نیز نیاز باشد.
توجه: جهت آب بندی حتما توام با آب بندهای پلیمری تک جزئی و یا دو جزئی استفاده گردد.

انبارداری و تاریخ مصرف:
این محصول را می توان در دمای 5 الی 35 درجه سانتی گراد به مدت 2 سال نگهداری نمود. توصیه می شود از بسته بودن کامل درب گالن ها اطمینان حاصل نموده و از تماس مستقیم آنها با نور آفتاب و یخ زدگی اجتناب گردد.

بسته بندی:
در گالن های 20 لیتری موجود است.

موارد احتیاط:
غیر سمی لیکن توصیه می شود هنگام استفاده حتما از دستکش، ماسک ایمنی استفاده گردد. عبور از پوست بدن بعلت ریز بودن ذرات محتمل است.

دانلود مایع نانو نفوذگر کریستال شوندهpdf.pdf