درباره ما

شرکت بتن سنگ پنام، از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه ساختمان آغاز کرده و از سال 1382 کلیه فعالیت خود را معطوف به تکنولوژی بتن سنگ، کف های صنعتی و نماهای دکوراتیو نموده است.

نکته حائز اهمیت این است که این شرکت علاوه بر فروش مواد اولیه این تکنولوژی، پشتیبانی فنی در محل را نیز در دستور کار دارد.

این شرکت با ارائه خدمات نوآورانه بر مبنای استانداردهای بین المللی با در نظر گرفتن بهترین کیفیت، مناسب­ ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن، نسبت به تجهیز پروژه­ های خود اقدام می­ نماید.

وجه تمایز دیگر شرکت بتن سنگ پنام، تسلط کامل بر دانش فنی این تکنیک است که باعث گردیده برای هر پروژه خاص، راه حلی مناسب جهت نتیجه هر چه بهتر ارائه شود.

شرکت بتن سنگ پنام با برقراری ارتباطی سازنده و پویا، مبتنی بر پایبندی طرفین به تعهدات قراردادی، با بیش از 1000 شرکت و سازمان­ های مختلف، به عنوان مجموعه ­ای نام آشنا و معتبر در عرصه داخلی و بین المللی حضوری فعال دارد و با شناسایی معتبرترین شرکت­ ها در سراسر دنیا نسبت به ارزیابی آنها در زنجیره تامین مواد اولیه خود اقدام کرده و همواره مناسب­ ترین را جهت پروژه مورد نظر انتخاب می ­نماید.

سلیقه شما هر آنچه باشد، ما به شما اطمینان می دهیم که نتیجه دقیقا منطبق بر نظرات شما باشد.

شرکت بتن سنگ پنام با استفاده از متخصصین جوان با رویکرد دانش محور در سایه تجربه پروژه­ های بزرگ، نسبت به روزآوری و ارتقای دانش فنی، مواد و مصالح و حتی تجهیزات اجرائی اقدام نموده و اساس روابط خود را با مشتریان و ذینفعان منطبق بر معادله برد- برد، قرار داده است.

شرکت بتن سنگ پنام، به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه کف­ سازی­ بتن سنگ، صنعتی و نماسازی دکوراتیو، شامل دپارتمان­ های تخصصی تامین منابع و تجهیزات، مشاوره فنی، طراحی، اجرای پروژه، نظارت و بازرسی فنی و فروش می­ باشد که فعالیت و دانش خود را در حوزه­ های عمران، ساختمان و صنعت با پیشرفت تکنولوژی جهت پروژه­ های داخلی و خارجی به روز می­ کنند.

کسب رضایت مشتری، تعامل و ارتباط شایسته با کلیه ذینفعان پروژه­ ها و حفظ منافع آنان در امور اجرای پروژه­ ها، همواره از اهداف و اولویت­ های اساسی این شرکت بوده است.