محصولات پوشش کف و ترمیم کننده سیلیکال آلمان در ایران Silikal

شرکت سیلیکال آلمان از سال 1951 فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز و تولیدات اصلی کارخانه سیلیکال آلمان بر پایه رزین های واکنشی ( MMA , PMMA , EP , PU ) جهت پوشش های کف صنعتی و ساختمان بوده است. شرکت سیلیکال آلمان بیش از 60 سال پیش تصمیم گرفت تا تولید پوششهای کف مبتنی بر ترکیبات رزینی خود را گسترش دهد و اکنون پروژه های بی شماری در سراسر جهان در دست بهره برداری می باشد که به عنوان مثال می توان به پروژه های اجرا شده در آلمان، دیگر نقاط اروپا ، آمریکا ، آسیا و استرالیا را نام برد.

 

شرکت بتن سنگ پنام مجری شرکت سیلیکال آلمان در ایران

کاربرد محصولات سیلیکال

رزین متاکریلات (MMA) آزمایشهای خود را در زمینه ساخت و ساز، تعمیرات، نوسازی و توسعه پس داده و مناسب اجرا در مکان های ذیل می باشد:
–  مکان های صنعتی با بار ترافیکی بالا
–  کارخانجات صنایع غذایی
–  محیط های اداری
–  مراکز پزشکی و درمانی
همچنین سیستم مورتار سیلیکال که به سیستم حلال مشکلات معروف است جهت ترمیم و باز سازی مکان های آسیب دیده بتنی و سیمانی مناسب می باشد.

مزایای پوشش کف سیلیکال

• بهداشتی ، آنتی باکتریال ، یکپارچه و بدون درز
• مقاوم در برابر مواد قلیایی و اسیدی ، گریس ، روغن ، نمک و دیگر یون های مهاجم
• نگهداری آسان
• ضد لغزش در درجات مختلف
• مقاوم در برابر ساییدگی و پارگی

• مقاومت در برابر سرما و گرما
• قابل استفاده 2 ساعت پس از اجرا
• اجرای ساده حتی در دماهای زیر صفر درجه سانتیگراد
• زیبائی و در رنگهای متنوع و جذاب
• طول عمر بیش از 10 سال

انواع پوشش کف محیط های سیلیکال

سیلیکال

pdf> دانلود پوشش کف با ضخامت کم سیلیکال Silikal MMA-A

پوشش Silikal MMA-Aمناسب برای کف محیط های خشک و مرطوبی که به ضخامت کم و سطحی یکپارچه نیاز دارد.

پوشش کف با ضخامت کم سیلیکال Silikal MMA-A پوششی نازک و بسیار مقاوم است.

در سیستم پوشش کف با ضخامت کم سیلیکال Silikal MMA-A ضخامت لایه پوششی نازک می باشد و برای محیط هایی که فشارهای کم دارند مناسب است.

پوشش کف با ضخامت کم سیلیکال Silikal MMA-A نیازمند بسترسازی صاف و بدون پستی و بلندی می باشد. به علت ضخامت کم (1 الی 2 میلی متر) این روش مناسب ترافیک های کم تا متوسط می باشد.

در صورتیکه تنش های بیشتری به کف سازی وارد گردد مثلاً چنگال لیفتراک، عبور و مرور کامیون ، بهتر است top coat ضخیم تری در این روش استفاده گردد.

> ادامه مطالب

سیلیکال

pdf> دانلود پوشش کف محیط های مرطوب و فضاهای داخلی سیلیکال Silikal MMA-B

پوشش Silikal MMA-Bمناسب برای کف محیط های با فشار مکانیکی بالا و یا محیط های مرطوب و خیس مثل آشپزخانه های صنعتی ، اتاق های تمیز و محیط های با بار شیمیایی بالا است.

پوشش کف محیط های مرطوب و فضاهای داخلی سیلیکال Silikal MMA-B مقاوم در برابر لغزش از جمله آب ، روغن و مواد شوینده است.

پوشش کف محیط های مرطوب و فضاهای داخلی سیلیکال Silikal MMA-B در صنایع غذائی استفاده می شود. در صنایع غذائی کف های صنعتی مرطوب و خیس غیر قابل اجتناب هستند. با انتخاب این سیستم و  خواص ویژه آن از قبیل کف های ضد لغزش در  مقابل آب، روغن و مواد شوینده می توانید تمامی موارد مورد نظر را تامین نمائید. ضخامت پیشنهادی کل در این روش 4 الی 6 میلی متر است.

> ادامه مطالب

سیلیکال

pdf> دانلود پوشش کف محیط های خشک سیلیکال Silikal MMA-C

پوشش Silikal MMA-Cمناسب برای کف محیط های خشک همراه با فشار و فرسایش فیزیکی بالا مثل سالن های تولید ، صنایع مکانیکی ، انبارها ، پارکینگ ها و … است.

پوشش کف محیط های خشک سیلیکال Silikal MMA-Cجهت کف های صنعتی خشک و بیشتر در صنایع مکانیکی، انبارها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها استفاده می گردد. بر اساس شرایط استفاده از این کف های انتخاب های متفاوتی موجود است. با انتخاب رنگ ها و مدل های مختلف دکوراتیو می توان علاوه بر کارکرد و مشخصات فنی مورد نیاز، زیبائی را نیز تامین نمود. ضخامت پیشنهادی کل در این روش 2 الی 4 میلی متر است.

> ادامه مطالب

سیلیکال

pdf> دانلود پوشش کف محیط های با ترافیک بالا ، سردخانه ها و فضاهای خارجی سیلیکال Silikal MMA-D.pdf

پوشش Silikal MMA-Dمناسب برای کف محیط هایی که فشار فیزیکی بالا و یا سردخانه ها و فضاهای باز که اختلاف دما شدیدی وجود دارد است.

پوشش کف محیط های با ترافیک بالا سیلیکال Silikal MMA-D جهت کف سازی محیط هایی که ضربه، سرمای زیاد یا محیط های درونی یا خارجی در معرض تغییرات دمائی سریع هستند، استفاده و پوشش Silikal RV368 توصیه می گردد.

Silikal RV368 رزینی برای استفاده در شرایط بارگذاری یا تغییر است دمائی ویژه طراحی گردیده است بطوریکه علاوه بر مقاومت در مقابل ضربه ، الاستیسیته لازم را نیز دارا باشد.

ضخامت این روش به جذب ضربه کمک می کند.

ضخامت پیشنهادی کل در این روش 5 الی 7 میلی متر است.

> ادامه مطالب

سیستم های ترمیمی پوششی سیلیکال سیستمی دو جزئی متشکل از رزین بدون حلال متاکریلیک و فیلر جهت ترمیم و پوشش محیط ها با ترافیک بسیار سنگین طراحی گردیده است.

از ویژگی این سیستم مقاومت فشاری، کششی- خمشی بسیار بالا و انقباض خطی بسیار محدود می باشد.

> ادامه مطالب